
Елегантна модель - поєднує практичність з розкішним дизайном. Глибоке, зручне сидіння виконане в стилі тканини. Відмінно, як перукарське і косметичне крісло.
Є варіанти зі стразами або з гудзиками.
Геометричний рядок додає цікавий стиль, контрастну орієнтацію шинки та елегантності. Доступний у різних кольорах. Повністю обертальне сидіння, яке регулюється висоти. Кресло чудово вписується в будь-який салон краси та інші ексклюзивні інтер'єри.
Наші переваги:
- Кольори насичені і яскраві, крісла на живого виглядають ще красивіше, ніж на фото.
- Хромована основа стільця,база низька диск
Характерики:
- М’яке сидіння
- для регулювання висоти пневматичного циліндра
- поворотне сидіння (360 градусів)
- хром базового
- Пакунок каучуку на основі підлоги, щоб запобігти зображенням
- ширина сидіння - 68 см
- Висота спини - 45 см
- мінімальна висота сидіння - 40 см
- Висота максимальна сидіння - 520см
Важно!
Кресло виготовляють під замовлення 10-12 робочих днів.
Перед заказом:
- Уточуйте всі важливі для вас параметри товару і замовлення!
- Колір матеріалу може відрізнятися через особливості зйомки і колір вашого гаджета.
За невідповідність обраного вами кольору Ми не несемо відповідальності!
Будь ласка, окрім зовнішнього вигляду товару, звертайте увагу на його параметри.
Перед замовленням переконайтеся, що саме цей товар підходить вам по всіх параметрах і замірах.
Якщо якихось замірів немає, уточніть перед замовленням нашого менеджера!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hrove Form |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний, Пневматика |
| База крісла | кругла дискова |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Оксамит |
| База-основа | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 400 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 520 мм |
| Ширина крісла | 680 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | новий |
| Матеріал каркасу | метал |
| Тип опор | кругла дискова |
| Оббивка | інше |
| Вікова категорія | для дорослих |
- Ціна: 7 750 ₴




