Сучасний і стильний стілець. Простий, нескладний дизайн цього крісла впишеться в будь-який з інтер'єрів. Підійде як барний стілець, крісло для дому або офісу, елемент обладнання квартири та навіть як перукарське крісло.
Наші переваги:
- Кольори насичені та яскраві, крісла в живу вигляд ще красивіший, ніж на фото.
- Хромове основа стільця,база низький диск
Характеристики:
- регулювання висоти на пневмоприводі
- поворотне сидіння (на 360 градусів)
- хромована основа
- сидіння з оббивкою велюр
- ширина сидіння — 41 см
- висота спинки — 40 см
— висота мін. сидіння — 42 см
- висота макс. сидіння — 55 см
Важливо!
Крісло виготовляється під замовлення 10-12 робочих днів.
Перед заказом:
— уточнюйте всі важливі для вас параметри товару та замовлення!
- Колір матеріалу може відрізнятися через особливості знімання та кольори вашого ґаджета.
За невідповідність обраного вами кольору Ми відповідальності не несемо!
Будь ласка, крім зовнішнього вигляду товару, звертайте увагу на його параметри.
Перед замовленням переконайтеся, що саме цей товар підходить Вам за всіма параметрами та замірами.
Якщо якихось замірів немає, уточніть перед замовленням нашого менеджера!
Меблева КОЛІРНА ГАММА ТКАНИНА для крісел
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hrove Form |
| Країна виробник | Польща |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний, Пневматика |
| База крісла | кругла дискова |
| Колір | Сірий |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Оксамит |
| База-основа | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 380 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 560 мм |
| Ширина крісла | 410 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | новий |
| Матеріал каркасу | метал |
| Тип опор | кругла дискова |
| Оббивка | поліпропіленова тканина |
| Вікова категорія | для дорослих |
- Ціна: 5 000 ₴





