Геометрична строчка додає цікавого стилю, контрастного окантовку шика й елегантності. Доступний у різних кольорах. Повністю обертається сидіння, що регулюється за висотою. Крісло чудово вписується в будь-який салон краси та інші ексклюзивні інтер'єри.
Наші переваги:
- Кольори насичені та яскраві, крісла в живу вигляд ще красивіший, ніж на фото.
- Хромована основа стільця,база низький диск
Характеристики:
- регулювання за висотою Пневматичний привод
- місце обертання (360 градусів)
- хром база
- гумове покриття, запобігаючи рисунку підлоги
- табурети є абсолютно новими
- ширина сидіння — 64 см
- висота спинки — 43 см
- висота мінімальна сидіння — 35 см
- висота максимальна сидіння — 50 см
Важливо!
Крісло виготовляється під замовлення 7-12 робочих днів.
Перед заказом:
— уточнюйте всі важливі для вас параметри товару та замовлення!
- Колір матеріалу може відрізнятися через особливості знімання та кольори вашого ґаджета.
За невідповідність обраного вами кольору Ми відповідальності не несемо!
Будь ласка, крім зовнішнього вигляду товару, звертайте увагу на його параметри.
Перед замовленням переконайтеся, що саме цей товар підходить Вам за всіма параметрами та замірами.
Якщо якихось замірів немає, уточніть перед замовленням нашого менеджера!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний, Пневматика |
| База крісла | кругла дискова |
| Колір | Сірий |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 350 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 500 мм |
| Ширина крісла | 640 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | стілець / табурет |
| Матеріал каркасу | метал |
| Принт | без принта |
- Ціна: 6 700 ₴



