
Перикмахерське крісло Софія (Sofia) графіт сірий вівюр база метал хрестовина кульгавий без коліс
9 000 ₴
- В наявності
- Код: 8516 Sofia велюр
Елегантна модель - поєднує в собі корисні властивості з розкішним дизайном. Глибоке, зручне сидіння оздоблене приємним велюром. Кнопки обивки були прикріплені до внутрішньої частини спини, щоб підвищити естетичну цінність. Цей неординарний об'єкт меблів стане чудовим акцентом на естетиці домашнього інтер'єра, офісу чи салоні краси.
Доступний у декількох кольорах. Повністю обертальне сидіння, яке регулюється висоти.
Можливість вибору хокера на роликах, милицях і круглій основі, закріплена гумовою суперобкладинкою на нижній стороні.
Наші переваги:
- Кольори насичені і яскраві, крісла на живого виглядають ще красивіше, ніж на фото.
- Хромове Основа стільця,база хрестовина без коліс
Характерики:
- Коригування висоти Пневматичний пристрій
- місце обертання (360 градусів)
- крива основа
- ширина сидіння 64 см
- Верхня висота — 43 см
- Мінімальна висота сидіння – 40 см
- висота максимальна сидіння – 52 см
Важно!
Кресло виготовляють під замовлення 10-12 робочих днів.
Перед заказом:
- Уточуйте всі важливі для вас параметри товару і замовлення!
- Колір матеріалу може відрізнятися через особливості зйомки і колір вашого гаджета.
За невідповідність обраного вами кольору Ми не несемо відповідальності!
Будь ласка, окрім зовнішнього вигляду товару, звертайте увагу на його параметри.
Перед замовленням переконайтеся, що саме цей товар підходить вам по всіх параметрах і замірах.
Якщо якихось замірів немає, уточніть перед замовленням нашого менеджера!
Меблі ЦВЕТОВА ГАММА ТКАНЕЙ для кресел
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний, Пневматика |
| База крісла | хрестовина п'ятипроменева (без коліщаток) |
| Колір | Сірий |
| Особливості | Наявність підлокітників |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Оксамит |
| База-основа | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 400 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 520 мм |
| Ширина крісла | 640 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | стілець / табурет |
| Матеріал каркасу | метал |
| Принт | без принта |
- Ціна: 9 000 ₴




