Сучасний і стильний стілець. Простий дизайн цього крісла впишеться в будь-який інтер'єр. Підійде як барне крісло, крісло для будинку або офісу, елемент обладнання квартири і навіть як перукарське крісло.
- Регулювання по висоти Пневматичний пристрій
- місце обертання (360 градусів)
- стілець новий
- Ширина сидіння - 64 см
Висота спини - 43 см
- Висота мін. Сіденьє - 52 см
- Висота макс. сидіння- 68 см
Важно!
Кресло виготовляють під замовлення 10-12 робочих днів.
Перед заказом:
- Уточуйте всі важливі для вас параметри товару і замовлення!
- Колір матеріалу може відрізнятися через особливості зйомки і колір вашого гаджета.
За невідповідність обраного вами кольору Ми не несемо відповідальності!
Будь ласка, окрім зовнішнього вигляду товару, звертайте увагу на його параметри.
Перед замовленням переконайтеся, що саме цей товар підходить вам по всіх параметрах і замірах.
Якщо якихось замірів немає, уточніть перед замовленням нашого менеджера!
Меблі ЦВЕТОВА ГАММА ТКАНЕЙ для кресел
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| База крісла | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Колір | Чорний |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 520 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 680 мм |
| Ширина крісла | 640 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркасу | метал |
| Тип опор | хрестовина з коліщатками |
| Оббивка | поліпропіленова тканина |
| Вікова категорія | для дорослих |
- Ціна: 6 750 ₴






