
Перукарське крісло Нью-Йорк (New York) фуксія фіолетове велюрове зі стразами база хром диск
7 550 ₴
- В наявності
- Код: 830 New York велюр стразы
Елегантна модель — поєднує практичність із розкішним дизайном. Глибоке, зручне сидіння виготовлене в стильній тканині. Чудово, як перукарське та косметичне крісло.
Є варіанти зі стразами або з ґудзиками.
Геометрична строчка додає цікавого стилю, контрастного окантовку шика й елегантності. Доступний у різних кольорах. Повністю обертається сидіння, що регулюється за висотою. Крісло чудово вписується в будь-який салон краси та інші ексклюзивні інтер'єри.
Наші переваги:
- Кольори насичені та яскраві, крісла в живу вигляд ще красивіший, ніж на фото.
- Хромована основа стільця,база низький диск
Характеристики:
- м'яке сидіння
- для регулювання висоти пневматичного циліндра
- поворотне сидіння (360 градусів)
- хром базового
- кришка каучуку на основі підлоги, щоб запобігти рисунку
- ширина сидіння — 68,5 см
- висота спинки — 45 см
- мінімальна висота сидіння — 44 см
- висота максимальна сидіння — 60 см
Важливо!
Крісло виготовляється під замовлення 10-12 робочих днів.
Перед заказом:
— уточнюйте всі важливі для вас параметри товару та замовлення!
- Колір матеріалу може відрізнятися через особливості знімання та кольори вашого ґаджета.
За невідповідність обраного вами кольору Ми відповідальності не несемо!
Будь ласка, крім зовнішнього вигляду товару, звертайте увагу на його параметри.
Перед замовленням переконайтеся, що саме цей товар підходить Вам за всіма параметрами та замірами.
Якщо якихось замірів немає, уточніть перед замовленням нашого менеджера!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hrove Form |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний, Пневматика |
| База крісла | кругла дискова |
| Колір | Фіолетовий |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Оксамит |
| База-основа | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 440 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 600 мм |
| Ширина крісла | 685 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | новий |
| Матеріал каркасу | метал |
| Тип опор | кругла дискова |
| Оббивка | поліпропіленова тканина |
| Вікова категорія | для дорослих |
- Ціна: 7 550 ₴



