Його круглі підлокітники з'єднані спиною під легкою аркою, що дає змогу комфортно відпочивати. Для внутрішнього оздоблення спинки для підвищення естетичних властивостей були прикріплені орнаменти у формі кристалів.
Додатковими рисами цього крісла є такі характеристики, як поворотне сидіння, регулювання висоти на пневмоциліндрах. Крісло чудово вписується в будь-який салон краси та інші ексклюзивні інтер'єри.
Хромована основа стільця з колесами.
Хрестовина з колесами буде гнута :

Характеристики:
- - сидіння покрите екошкірою
- - регулювання висоти на пневматичному циліндрі
- - поворотне сидіння (360 градусів)
- - гумова підкладка на основі для запобігання царапин на підлозі
- - холери абсолютно нові
- - ширина сидіння — 68,5 см
- - висота спинки — 45 см
- - висота мін. сидіння — 44 см
- — висота макс. сидіння — 60 см
- хром база
Важливо!
Крісло виготовляється під замовлення 10-12 робочих днів.
Перед заказом:
— уточнюйте всі важливі для вас параметри товару та замовлення!
- Колір матеріалу може відрізнятися через особливості знімання та кольори вашого ґаджета.
За невідповідність обраного вами кольору Ми відповідальності не несемо!
Будь ласка, крім зовнішнього вигляду товару, звертайте увагу на його параметри.
Перед замовленням переконайтеся, що саме цей товар підходить Вам за всіма параметрами та замірами.
Якщо якихось замірів немає, уточніть перед замовленням нашого менеджера!
Меблева КОЛІРНА ГАММА ТКАНИНА для крісел
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Оксамит |
| База-основа | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 440 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 600 мм |
| Ширина крісла | 680 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | новий |
| Матеріал каркасу | метал |
| Тип опор | хрестовина з коліщатками |
| Оббивка | поліпропіленова тканина |
| Вікова категорія | для дорослих |
- Ціна: 6 750 ₴






