Вони ідеально підходять як сучасні крісла для салонів і кімнат для гостей вдома, так і для салонів краси та перукарень. Універсальна, проста та сучасна форма меблів робить її дуже популярними як крісла або стільці в ресторанах, залах очікування та інших пунктах обслуговування й інформації.
Хрестовина з колесами буде гнута :

Характеристики:
- - Регулювання за висотою Пневматичний привод
- - місце обертання (360 градусів)
- - хром база
- - Гумове покриття
- - сидіння ширина -46 см
- - висота спинки — 35 см
- - висота в нижньому положенні — 40 см
- - висота в максимальному положенні - 54 см
Важливо!
Крісло виготовляється під замовлення 10-12 робочих днів.
Перед заказом:
— уточнюйте всі важливі для вас параметри товару та замовлення!
- Колір матеріалу може відрізнятися через особливості знімання та кольори вашого ґаджета.
За невідповідність обраного вами кольору Ми відповідальності не несемо!
Будь ласка, крім зовнішнього вигляду товару, звертайте увагу на його параметри.
Перед замовленням переконайтеся, що саме цей товар підходить Вам за всіма параметрами та замірами.
Якщо якихось замірів немає, уточніть перед замовленням нашого менеджера!
Меблева КОЛІРНА ГАММА ТКАНИНА для крісел
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| База крісла | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Оксамит |
| База-основа | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 400 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 540 мм |
| Ширина крісла | 460 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | новий |
| Матеріал каркасу | метал |
| Тип опор | хрестовина з коліщатками |
| Оббивка | поліпропіленова тканина |
| Вікова категорія | для дорослих |
- Ціна: 5 300 ₴






