Стіл обідній дерев'яний круглий Тюльпан, діаметр 60 см, білий
Стіл обідній, дизайнерський, кругла стільниця з матеріалу ламінований МДФ, діаметр 60 см, товщина стільниці 15 мм, опора з металу, діаметр внизу 50 см, фарбована в білий колір, висота стола 73 см.
Тон і півтон допускається.
Доставка Нова Пошта
(Товар упаковується на складі самостійно, і їде на відправлення вже упакованим)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Круглий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 600 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Висота столу | 730 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 325 ₴







