Стіл обідній розкладнийлдсп прямокутний Книжка Лайт горіх темний/венге
Стол "Книжка Light". Дуже компактний із складеним зображенням стіл за потреби перетворюється на досить великий обідній стіл для Ваших гостей.
Матеріали: Ламінована ДСП, ПВХ крайка 0,5 мм.
Варіанти кольору ЛДСП: горіх темний; горіх лісовий, дуб сонома, дуб седан, венге магія, вишня оксфорд, дуб фрегат, дуб клондайк
Наявність за кольорами необхідно уточнювати!




Габаритні розміри: складань 700*80*750 мм; розкладений 1400*700*750мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний, Венге |
| Колір | Венге темний |
| Стан | Новий |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 700 мм |
| Ширина столу | 80 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1400 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 700 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 1 837,62 ₴










