Стіл-книжка Light повністю виготовлений з ламінованого ДСП, облямований кромкою з ПВХ. Наскільки це універсальна модель, зможете відчути, коли ви спробуєте його розкласти. Послідовність дій при розкладці дуже проста:
- Підніміть одну частину стільниці (ліву чи праву)
- Витягніть ніжку-опору і вставте її в паз на внутрішній стороні стільниці;
- Повторіть те ж саме з іншою половиною стільниці;
- Щоб зібрати стіл, повторіть все в зворотній послідовності.
Ніжки-опори розташовані діагонально, що забезпечує хорошу стійкість всієї конструкції. Стіл трансформер Книжка Light - відмінне придбання для вашого будинку, а в нашому інтернет ви зможете замовити його по оптимально приємною для вас ціною.
Матеріал каркаса: ДСП
• Стільниця: ДСП
• Оснащений простим механізмом трансформації
• Габарити виробу в складеному вигляді:
- Ширина — 700 мм
- Глибина - 80 мм
- Висота - 750 мм
Габарити виробу в розкладеному вигляді:
- Ширина — 1400 мм
- Глибина - 700 мм
- Висота - 750 мм
Колір дуб клондайк
Вага - 20 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Гірський, Дуб атланта, Коричневий |
| Колір | Коричневий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 700 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1400 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
- Ціна: 2 822 ₴



