Дизайн тумби зроблений в класичному стилі, вона дуже практична і досить ергономічна і володіє чіткими, прямими лініями. Невисокі ніжки надають цьому виробу індивідуальність.
Тумба Уют на додаток до своїх відмінним експлуатаційним особливостям ще і володіє незвичайним дизайном. Це досягається за рахунок текстури натуральної деревини, з якого зроблена тумба.
Тумба оснащена 2 скринями середньої глибини, які висуваються за рахунок механізму на основі телескопічних направляючих. У них можна розмістити безліч різноманітних аксесуарів, постільна білизна, книги, журнали. Для висунення скриньки вам не потрібно буде докладати значних зусиль, адже для цього передбачені елегантні, а головне зручні ручки з металу.
Тумба Уют це надійний і комфортабельний елемент меблів, завдяки якому у вашій спальні завжди буде панувати порядок, і все буде лежати на своїх місцях.
Колір: горіх темний
Матеріал: сосна
В: 400 мм,
Г: 410 мм
Ш: 420 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 40 см |
| Глибина тумби | 41 см |
| Ширина тумби | 42 см |
- Ціна: 2 828 ₴



