Дизайнерське крісло
Кресло м'яке, релакс, сидіння обито тканиною кашемір, кашемір - це гарант якості, м'якість і міцність, колір, механізм нахилу спинки, два положення, на металевій хрестовині з полірованого алюмінію, всередині крісла фіберласс каркас, відлитий як єдина форма з пластику високої міцності, не піднімається вгору, тільки повертається, ви стримується вага до 150 кг, розмір крісла:
Ширина спинки вгорі 81 см;
Ширина по підлокотникам 77 см;
Ширина сидіння 45 см;
Глибина крісла 46 см;
Висота спинки 69 см;
Висота від підлоги до сидіння 44 см;
Висота становить 104 см від підлоги до верхівки спини.
Тон, напівтон у відтінці дозволено.
Переваги тканини кашемір:
зносостійкість;
гіпоаллергенний натуральний матеріал;
тканина не скочується.
Кошеміра тканина дуже міцна;
Тканина виглядає багатою і розкішною
|
При оформленні 1шт, доставка НП за тарифами. До вартості + 6% за упаковку. ( Товар пакується на складі самостійно, і відправляється вже в упаковці) Доставка Прі Повної Оплати. Доставка Делівері та Нова Пошта |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Тип меблів | крісло |
| Колір оббивки | Рожевий |
| Колір (відтінок) меблів | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Висота | 1040 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид м'яких меблів | крісло на поворотній опорі |
| Ортопедичні властивості | Так |
| М'які крісла і шезлонги | М'які крісла і шезлонги |
| матеріал | |
| Оббивний матеріал | кашемір |
- Ціна: 26 950 ₴







