Крісло офісне на колесах Астер, м'яка подушка шкірозамінників, колір сірий
Крісло, регулюється за висотою за допомогою газліфта, повертається, сидіння пластик поліпропілен, колір чорний, м'яка подушка, екошкіра, необгумовані колеса, розмір крісла: ; ширина сидіння 48 см, глибина 41 см, висота, висота спинки 42 см, крісла від підлоги до сидіння від 43 см до 56 см
Під час оформлення 1-3 шт., доставка Новою Пощой.
У вартість + 6% за паковання.
(Товар упаковується на складі самостійно, і їде на відправлення вже упакованим)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 48 см |
| Глибина крісла | 41 см |
| Висота посадкової частини крісла | 42 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 43 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 56 см |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
| Ергономічний підголовник | Ні |
| Підставка для ніг | Ні |
- Ціна: 2 755 ₴




