Стіл обідній трансформер, круглий 90 см
Стіл обідній трансформер, круглий 90 см, розкладна, столиця з дерева мдф 15 мм товщиною, зверху скло, товщина скла 6 мм, колір столиці білий, ніжки металеві крячені, колір сірий, на ніжках внизу на ніжках для захисту підлоги, стіл піднімається вгору і опускається, перетворюючись у стіл за допомогою механізму, столиця розкладається.
Розмір столу діаметром 90 см, у складному вигляді ширина столу 59 см, висота обіду 75 см, висота журнального столу 27 см.
Доставка Нова Пошта і Делівері за тарифами.
( Товар пакується на складі самостійно, і відправляється вже в упаковці.
Доставка Прі Повної Оплати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Круглий |
| Трансформація столу в журнальний столик | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Сірий |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | стіл-трансформер, розкладний, розсувний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 900 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 590 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 270 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 590 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ шпонований, скло |
| Каркас, ніжки | метал, хромована сталь |
- Ціна: 13 585 ₴










