Стілець барний високий, регульований, висота посадки від 60 см до 82 см
Високий барний стілець, матеріал екошкіра, металеву основу з хромом, з підніжкою, повертається на 360 градусів, регулюється газліфтом, підстава внизу 40 см, глибина сидіння 39 см, ширина сидіння 45 см, висота посадки від 60 см до 82 см, висота спинки 33 див.
|
При оформленні 1 шт доставка НП або Делівері за тарифами. До вартості + 6% за упаковку. ( Товар пакується на складі самостійно, і відправляється вже в упаковці) Від 2 шт ДОСТАВКА НП (за тарифами), ДОСТАВКА ДЕЛІВЕРІ( БЕЗКОШТОВНА). В цьому випадку упаковка (за рахунок складу) не оплачується. |
а
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Тип | Барний стілець |
| Обивний матеріал | Екошкіра |
| Габаритні розміри | |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1150 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Висота табуретки | 820 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для дорослих |
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 820 мм |
| Особливості | Комплектація підніжкою |
| Глибина | 390.0 |
| Оббивний матеріал | екошкіра |
- Ціна: 2 612,50 ₴




