Крісло для дому Флоріно м'яке з табуреткою, відтоманкою колір сірої ніжки бук
Крісло м'яке з табуреткою, пуфом під ноги, м'які спинка та сидіння, висока спинка, матеріал оббивки вовняна тканина, тканина сіра, зручна посадка, глибоко м'яке сидіння, широкі підлокітники, матеріал каркаса метал і формований і еластичний пенополиуретан.
Розмір крісла: висота крісла 89 см, ширина сидіння 69 см, висота спинки 60 см, висота посадки 41 см, глибина посадки 44 см.
Розмір табуретки, пуфа під ноги: 44 см * 66 см * 48 см.
Тон і півтон допускається в відтінку.
|
Доставка Новою Пошля за тарифами. |
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | крісло |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Бук натуральний |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 690 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Висота | 890 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид м'яких меблів | крісло не розкладне |
| Ортопедичні властивості | Так |
| М'які крісла і шезлонги | М'які крісла і шезлонги |
- Ціна: 17 214 ₴





