Стул м'який, матеріал тканини вівюр, спинка і сидіння в м'якій оббивці, ніжки з дерева бук, колір ніжок натуральне дерево, розмір стільця: висота посадки 49 см, висота стілець 82 см, максимальна ширина сидіння 48 см, глибина 46 см.
|
При оформленні 1-3шт, доставка НП або Делівері за тарифами. ( Товар пакується на складі самостійно, і їде на відправку вже упакованим) Доставка -При Повній Оплаті. Доставка Делівері- НП
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Тип меблів | стілець |
| Колір оббивки | Зелений |
| Колір (відтінок) меблів | Зелений, Бук світлий |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Горіх |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Висота | 490 мм |
- Ціна: 2 290 ₴




