Обідній комплект 6-107 включає скляний розкладний стіл і стільці на металлокаркасе - 6 шт. Поверхню столу виготовлена з ударостійкого загартованого скла товщиною 3 мм На зворотну сторону нанесений малюнок.
Столы имеют прямоугольную форму столешницы и оснащаются раздвижной слайд-системой, разработанной специально для эксплуатации со стеклянной поверхностью, она обеспечивает сохранность столешницы и простоту в использовании. Ширина стола составляет 80 см, длина - 130 см. Длина стола в разложенном виде - 170 см. Как работает раздвижная система стола - можно увидеть ниже в Видео. Основу стола составляет 18 мм МДФ, в качестве опоры - 4 хромированные ножки. Ножки стола и мягкие части стульев транспортируются отдельно от каркаса.
Стільці оббиті кожзаменителем середньої жорсткості з картатої фактурою для однотонних стільців і гладкою - для стільців з принтом. Країна виробник - Туреччина, (Andaç Mobilya).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Andaç Mobilya |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість персон | 6 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри стільця | |
| Висота сидіння стільця | 480 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 880 мм |
| Глибина стільця | 420 мм |
| Ширина стільця | 390 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 1300 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Кількість предметів | 7 |
| Стільниця | скло |
| Оббивний матеріал | екошкіра |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Упаковка стільці/крісла/табурета | У розібраному вигляді |
| Царговый пояс столу | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас стільця | хромована сталь |
| Опори столу | хромована сталь |
| Стілець | 6 шт. |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стіл обідній | 1 шт. |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1700 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному стані | 1300 мм |
- Ціна: 10 890 ₴



