Тумба приліжкова Т-1 виготовлена з ламінованого ДСП, завтовшки 16 мм, крайка ПВХ 0,5 мм. Сучасна колірна комбінація дасть змогу створити будь-який інтер'єр Вашої спальні.
розміри:
Довжина — 400 мм
Глибина — 400 мм
Висота — 400 мм
Можливі колірні рішення:
венге + дуб молочний
Сонома + трюфель
Доставка цього товару здійснюється ТК Міст Експрес/Нова Пошта, Автолюкс за адресою/відділенням тільки після 100% оплати за тарифами перевізника.
Доставка цього товару здійснюється тільки після 100% оплати по тарифах перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Німфеа альба, Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 40 см |
| Глибина тумби | 40 см |
| Висота тумби | 40 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
- Ціна: 952,22 ₴


