Сучасне та компактне дитяче ліжко-чердак зі зручним ліжком, шафою та столом для занять. Ліжко-чердак від Евересту виготовлене з красивого, сучасного та екологічно чистого ламінованого ДСП Ліжко Чердак стане улюбленим місцем для Вашого малюка та звільнить спальню для активних ігор і розваг.
розміри:
Ширина — 1932 мм.
Глибина — 960 мм
Висота — 1370 мм
Розмір спального місця: 800х1900 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється виключно після 100% оплати за тарифами перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб молочний, Венге |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розмір спального місця | 80х190 |
| Стан | Новий |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підлога | Унісекс |
| Стандартна сходи | Так |
| Захисний бортик | Так |
| Загальна висота дитячого ліжка | 137 см |
| Виробник | Еверест |
| Стіл | Да |
| Шафа для одягу | 1 шт |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення фасаду | ДСП ламінована |
| Довжина дитячого ліжка | 193 см |
| Глибина дитячого ліжка | 96 см |
| Стелаж для книг та іграшок | Да |
| Навісні полиці | Да |
| Шафа-пенал | Да |
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП ламінована |
- Ціна: 10 628 ₴






