Шафа купе соната це дивовижний приклад доступною, трендової меблів, яка може бути не тільки красивою і привабливою, але й високоякісної, практичною, довговічною, ергономічної і функціональною.
Приємна фактура меблів та приємне контрастне поєднання відтінків, допоможуть освіжити приміщення і звичний інтер'єр, кімната перетвориться, стане більш затишною, приємною і комфортною.
Шафа-купе Соната 1200 буде доречний в будь-якій кімнаті, виконуючи не тільки естетичну, але й практичну функцію.
Габарити:
| Ширина: | 120 см |
| Глибина: | 60 см |
| Висота: | 217 см |
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці. В комплекті фурнітура для складання, схему виробу. Отвори для складання просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється тільки після 100% оплати за тарифами перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість розсувних дверей | 2 |
| Кількість орних дверей | 2 |
| Тип шафи | Пенал |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення шафи-купе | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри шафи-купе | |
| Довжина шафи-купе | 1200 мм |
| Глибина шафи-купе | 600 мм |
| Висота шафи-купе | 2170 мм |
- Ціна: 7 361,14 ₴




