
Стілець Альба Ю м'який обідній, напіввухокер ніжки метал чорний, чорний велюр
3 372 ₴
3 135,96 ₴
- Під замовлення
- Код: цвет велюр.любой
Відправка з 11 квітня 2026Стілець м'який велюр Richman Альба ніжки чорний метіл — модель стільця з чітко окресленою текстурою сидіння. Ергономічна спинка та сидіння дуже зручні для того, хто сидить. Вельветова оббивка красива та приємна на дотик.
Колір велюру можна вибрати будь-який.
Стільці матимуть чудовий вигляд у вітальні, сучасній обідній зоні в стилі модерн, в інтер'єрі банкетного залу ресторану, холу готелю, приймальній або конференц-зала офісу.
- універсальне стильне рішення для сучасного інтер'єру
- комфортне широке сидіння й ергономічна спинка
- оббивка з вельветової тканини, прошивка у формі квадратів
- цілісний металевий каркас
- металеві ніжки пофарбовані з імітацією дерева
- насадки на ніжках захищають від подряпин і ковзання
- максимальне рекомендоване навантаження — 120 кг
Розміри:
- Ширина: 45 см
- Глибина: 54 см
- Висота: 84 см
- Висота посадки: 46 см
Каркас: Усередині стільця — суцільний металевий каркас, надійний і міцний. Рекомендоване максимальне навантаження — 120 кг
Основа: Ніжки зроблені з металу. На ніжках передбачені спеціальні пластикові п'ятки, які захищають підлогу від подряпин і надають стільцю велику стійкість.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір каркасу | Бук натуральний |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Тип меблів | стілець |
| Виробник | Richman |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний, Сірий, Горіх лісовий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 840 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 540 мм |
- Ціна: 3 135,96 ₴

