Стілець м'який велюр Richman Асти ніжки чорні
Стілець м'який велюр Richman Асти ніжки чорні — модель стільця з чітко окресленою текстурою сидіння. Ергономічна спинка та сидіння стільця дуже зручні для того, хто сидить. Вельветова оббивка красива та приємна на дотик.
Стільці матимуть чудовий вигляд у вітальні, сучасній обідній зоні в стилі модерн, в інтер'єрі банкетного залу ресторану, холу готелю, приймальній або конференц-зала офісу.
- універсальне стильне рішення для сучасного інтер'єру
- комфортне широке сидіння й ергономічна спинка
- оббивка з вельветової тканини, прошивка у формі квадратів
- металеві ніжки пофарбовані в чорний колір
- насадки на ніжках захищають від подряпин і ковзання
Розміри:
- Ширина 47 см
- Глибина 60 см
- Висота 88 см
Каркас: Усередині стільця — суцільний металевий каркас, надійний і міцний. Рекомендоване максимальне навантаження — 120 кг
Основа: Ніжки зроблені з металу. На ніжках передбачені спеціальні пластикові "п'ятки", які захищають підлогу від подряпин і надають стільцю велику стійкість.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Китай |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Тип меблів | стілець |
| Колір оббивки | Сірий |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Обивний матеріал | Велюр, Вельвет |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 470 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 880 мм |
- Ціна: 2 772 ₴











