Стілець м'який велюр TM Richman Бранч
Універсальний стильний дизайн і якісні матеріали.М'яке містке сидіння з наповнювачем із пінополіуретану.Комфортна спинка із заокругленими кутами, оббивка виготовлена зі зносостійкої тканини
Модель випускається в декількох варіантах класичного забарвлення
Міцні стійкі металеві ніжки пофарбовані в тон дерева
Сталевий каркас розрахований на навантаження до 120 кілограмів
Розміри:
Ширина: 49 см
Висота: 95 см
Висота посадки: 48 см
Вага: 5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Китай |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Тип меблів | стілець |
| Колір оббивки | Сірий |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Горіх |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 490 мм |
| Глибина | 540 мм |
| Висота | 950 мм |
- Ціна: 2 338,02 ₴









