Крісло м'яке велюр Голден
універсальний стильний дизайн для сучасного інтер'єру
зручна широка спинка та комфортне сидіння з підлокітниками
М'який наповнювач виготовлений із пінополіуретану, битка виготовлена з меблевого велюру, забарвлення на вибір, міцні металеві ніжки пофарбовані в тон, стійка конструкція, якісні та практичні матеріали.
Ширина: 56 см
Глибина 65 см
Висота: 83 см
Висота посадки: 48 см
Вага: 7 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Китай |
| Наявність підлокітників | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Тип меблів | крісло |
| Колір оббивки | Темно-зелений |
| Колір (відтінок) меблів | Зелений |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 560 мм |
| Глибина | 650 мм |
| Висота | 830 мм |
- Ціна: 3 710,70 ₴









