Комод трансформер. Цей комод ми тільки додали до виробництва, але вже маємо багато замовлень, оскільки сповивальна частина не прикручена, а щільно насажена на кришку комода, водночас коли дитина підросте її можна легко зняти та далі використовувати комод (дивіться фото ниже). Для приладів із правого боку є дві секції під підгузки або інші речі. Ящики з телескопічними напрямними без ручок, відкриття за фасад. Комод виготовлений у білому кольорі зі вставками плити Дуб Сонома.
Матеріал виготовлення: ламінований ДСП завтовшки 16-18 мм і обклеєний ПВХ крайкою.
Колір: колір білий . Інший колір ДСП можна вибрати будь-який із нашого каталогу.
Габарити виробу:
- довжина — 900 мм;
- висота — 800-900 мм;
- глибина — 470 мм;

Під замовлення 7-10 роб днів
Вирушаємо в Україні в розібраному вигляді
Додаткова комплектація:
- Замок на ящик
- напрямні з дотягувачами
- система відкривання ящиків від натискання
Вартість в білому чи ванільному кольорах
(Можливо зробити в інших кольорах,палітру можна спростити в менеджера)
Якщо Вам потрібен цей виріб в інших розмірах, пишіть нам на Viber/telegram для прорахунку та дізнайтеся актуальну ціну на товар.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація пеленатором | Так |
| Опори комода | ніжки |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Ваніль |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Пеленатор | ДСП ламінована |
| Комплектація | |
| Полка для приладдя | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Оснащення пеленатора захисними боковинами | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Габаритні розміри | |
| Ширина комода | 900 мм |
| Глибина комода | 450 мм |
| Висота комода | 900 мм |
- Ціна: 6 947,10 ₴
- Спосіб упаковки: Вирушаємо в Україні в розібраному вигляді.









