Стіл обідній скляний (Italy), ТМ Richman
Розмір : 1200 * 700 * Н 750
Матеріал: скло Тоноване
Ніжки: метал чорний
Характеристики:
Загальні дані:
Вид столи обідні
Виробник Richman
Країна виробник Україна
Гарантія 12 місяців
Розміри:
Довжина, см 120
Ширина, см 70
Висота, см 75
Матеріали:
Стільниця скло тоноване
Ніжки метал чорний
Кріплення саморізи



Ви можете придбати продукцію в нашому інтернет-магазині зробивши замовлення через сайт або подзвонивши на будь-який вказаний на сайті контактний телефон компанії. Ми доставляємо у всі міста України
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | скло |
| Каркас, ніжки | метал |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Обідні столи |
| Ніжки/Стільниця | Ніжки чорні ,скло прозоре |
- Ціна: 3 318 ₴







