Стіл обідній круглий МДФ Білий Ксав'єр (Xavier)
Виготовляється він з міцних, надійних матеріалів, які забезпечують довгий термін експлуатації. стіл Richman Ксав'єр — справжній символ безпеки та практичності. У нього немає гострих кутів, а сама форма стола сприяє створенню атмосфери затишку та тепла.
Стільниця виготовлена з МДФ завтовшки 15 мм, дерев'яні ніжки — з бука.
ХАРАКТЕРИСТИКИ: 
Виробник: Richman
Країна-виробник: Китай
Форма столу: Круглий
Розкладна стільниця: Немає
Колір: Білий
Діаметр столу 700 мм/800 ммГарантійний термін: 12 (мес)
Стан: Нове
Матеріал виготовлення столу: Стільниця МДФ
Каркас, ніжки: бук

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Круглий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Бук світлий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 700 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Висота столу | 800 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Обідні столи |
| Діаметр стільниці, см | 60 |
- Ціна: 3 810 ₴







