Стіл обідній круглий МДФ Білий Ксав'єр
Виготовляється він з міцних, надійних матеріалів, які забезпечують довгий термін експлуатації. стіл Richman Ксав'єр — справжній символ безпеки та практичності. У нього немає гострих кутів, а сама форма стола сприяє створенню атмосфери затишку та тепла.
Стільниця виготовлена з МДФ завтовшки 15 мм, дерев'яні ніжки — з бука.
ХАРАКТЕРИСТИКИ: 
Виробник: Richman
Країна-виробник: Китай
Форма столу: Круглий
Розкладна стільниця: Немає
Колір: Білий
Діаметр столу 600 мм/800 ммГарантійний термін: 12 (мес)
Стан: Нове
Матеріал виготовлення столу: Стільниця МДФ
Каркас, ніжки: бук
Ми доставляємо до всіх міст України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Круглий |
| Колір | Чорний |
| Колір (відтінок) меблів | Бук світлий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 600 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Висота столу | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Обідні столи |
| Діаметр стільниці, см | 60 |
- Ціна: 2 670 ₴



