Каркас стільців і столу хромовий!
Комплект меблів для кухні з оригінальним декором! Розкладний стіл і 4 стільці!
Ця модель стола зроблена з міцного загартованого скла, захищена від механічних пошкоджень із 3 D-малюнком + МДФ.
Ніжки столу та стільців виготовлені з хромованої сталі із заглушками. Високоякісний фотодрук на стільницях.
Розміри столу: ширина 80 см * довжина 130 см, у розкладеному вигляді 170 см
Стільці: м'які сидіння і спинка. Зроблені з якісного щільного шкірозамінника. Розміри стільця: Висота загальна 88 см Висота сидіння 48 Ширина сидіння 39 Глибина сидіння 42
Серед переваг таких меблів:
- стабільність у разі впливу високих температур; несприйнятливість до вологості;
- забруднення не можуть проникнути в структуру матеріалу; довговічність;
- безпека гарантується використанням спеціального загартованого скла;
- унікальний, чудовий зовнішній вигляд, доречний в інтер'єрах усіх стилів і поєднується з усіма матеріалами;
- скло відбиватиме світло та візуально робить будь-яку кухню просторішою;
- в догляді можна використовувати як звичайні мийні засоби, так і спеціальні, призначені для скла;
- екологічна чистота — матеріал стільниці у своєму складі не має жодних шкідливих речовин або небезпечних хімічних сполук
|
Доставка під час ПОВНОГО ОПЛАТУ або ЧАСТИНА ПОПЕРЕДНЯТКА (охолодник їде накладеним платежем) |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Стіл обідній | 1 шт. |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стілець | 4 шт. |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Сірий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1300 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1700 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1300 мм |
- Ціна: 11 000 ₴





