Стіл розкладний прямокутний виготовлений із поліпропілену з металевою основою, стільниця пластикова з добавками проти ультрафіолетових променів і антистатичні добавки, стіл підходить для зовнішнього використання, стіл можна скласти для комфортного зберігання, розмір столу: ширина 120 см, глибина 70 см, висота 75 см.
Доставка Нова Пошта та Делівері за тарифами.
(Товар упаковується на складі самостійно, і відправляється вже в пакованні.
Доставка-при повній оплаті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1120 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | пластик |
| Каркас, ніжки | метал |
- Ціна: 2 137,50 ₴


