Столицю круглий металевий д. 55,5 см
Круглий стіл стане прикрасою будь - якого інтер’єру і забезпечує комфортне споживання їжі.
Стіл виготовлений з металу з порошковим покриттям, столищені he55,5 мм виготовлені з металу, ніжки зроблені з сталі, висота столу 70 см, вага столу 4 кг.
Ця модель призначена для використання на літніх площах, терасах, фудкортах, а також у внутрішньому інтер’єрі, ресторанах.
|
Доставка НП за тарифами. ( Товар пакується на складі самостійно, і відправляється вже в упаковці) Доставка Делівері та Нова Пошта |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Довжина столу | 55.5 мм |
| Ширина столу | 55.5 мм |
| Висота столу | 700 мм |
| Діаметр стільниці | 55.5 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал стільниці | Метал |
| Вага | 4 г |
| Матеріал основи | Метал |
- Ціна: 2 228,05 ₴






