Стілець пластиковий штабельований
Стілець із підлокітниками пластиковий, матеріал поліпропілен, імітація ротанга, виготовлений за допомогою методу газового формування (пластик поміщають у форму, яка прилягає нещільно, щоб у простір між формою та пластиком надходив гарячий газ), за такого формування матеріал виходить однорідним, без домішок повітря, однакової товщини, до поліпропілену додано скловолокно, що робить весь стілець міцнішим, ніжки металеві фарбовані.
Стільці штабельовані, належать до стопки до 26 штук, вага одного стільця 3,3 кг, проти ультрафіолетового оброблення, антистатична обробка, дуже стійкий стілець для внутрішнього та зовнішнього використання.
Розмір стільця: ширина 54 см, глибина 51 см, висота від підлоги до верху спинки 84,5 см, висота від підлоги до сидіння 45 см
Застосування всередині приміщень і на вулиці.
При оформленні 1-3шт, доставка НП або Делівері за тарифами.
До вартості + 6% за упаковку.
(Товар пакується на складі самостійно, і їде на відправлення вже упакованим)
Доставка -У разі Повної оплати.
Доставка Делівері-НП
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Наявність підлокітників | Так |
| Тип меблів | стілець |
| Колір оббивки | Коричневий |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 540 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Висота | 450 мм |
- Ціна: 1 104,50 ₴




