Стілець пластиковий, дерев'яні ніжки
Стілець сучасний, сидіння з пластику, гнучка спинка забезпечує кращий комфорт і підтримку, дерев'яні ніжки, світлий відтінок, дерев'яні ніжки постачаються в коробці та легко фіксуються за допомогою двох гвинтів на кожній ніжці, розмір стільця: ширина сидіння 41,5 см, глибина сидіння 48 см, висота стільця від підлоги до верху спинки 80 см, висота від підлоги до сидіння см, вага 3,40 кг
Завдяки сучасному вигляду, він дуже підходить для використання в приміщенні, наприклад, у ресторанах, кафе, бісор, конференц-залах, офісах, залах для зустрічей, а також у готелях як крісло для очікування.
Застосування всередині приміщень і на вулиці.
При оформленні 1-3шт, доставка НП або Делівері за тарифами.
До вартості + 6% за упаковку.
(Товар пакується на складі самостійно, і їде на відправлення вже упакованим)
Доставка -У разі Повної оплати.
Доставка Делівері-НП
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Тип меблів | стілець |
| Колір оббивки | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Бук світлий |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Дуб натуральний |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Спинка | пластик |
| Сидіння | пластик |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 415 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Висота | 800 мм |
- Ціна: 2 152,15 ₴




