Стул барний Бостон, ніжки метал чорний, екожа темно-коричнева, висота стільців 93 см
Високий барний стілець, металева основа з підніжкою, кряшена, колір чорний, стілець м'який, матеріал сидіння екожа, малюнок на секокожі "під старину", на сидіння декоративний рядок, виконане світлою ниткою, спинка і сидіння в м'якій оббивці, зручні для посадки спини і сидіння, розмір сидіння 46 * 47,5 см, розмір стільця 47,5 * 47,5 * 47, 93 см, висота від підлоги до сидіння 71 см.
За оформленням 1 шт, доставка НП або Делівері по тарифам. До вартості плюс 6% за упаковку.
( Товар пакується на складі самостійно, і їде на відправку вже упакованим)
Доставка Прі Повної Оплати.
Доставка Делівері та Нова Пошта
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Колір оббивки | Коричневий |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий, Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 460 мм |
| Глибина | 470 мм |
| Висота | 710 мм |
- Ціна: 2 280 ₴



