Табурет барний, висота сидіння регулюється від 60 до 96 см
Стілець, матеріал сидіння пластик, металева основа з хромованим покриттям, регулюється за висотою, підніжка, розміри стільця від підлоги до сидіння 60-80 см, від підлоги до верху спинки 76-96 см, ширина сидіння 46 см, глибина сидіння 30 см.
Під час оформлення 1 шт., доставка Новою Пощой.
У вартість + 6% за паковання.
(Товар упаковується на складі самостійно, і їде на відправлення вже упакованим)
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Колір оббивки | Чорний |
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип опор | 1 опора |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 460 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 960 мм |
- Ціна: 2 580 ₴




