Пластиковий стілець білий
Стілець пластиковий, матеріал поліпропілен, виготовлений за допомогою методу газового формування (пластик поміщають у форму, яка прилягає нещільно, щоб у простір між формою та пластиком надходив гарячий газ). За такої форми матеріал виходить однорідним, без домішок повітря, однакової товщини, до поліпропілену додано скловолокно, що робить весь стілець міцнішим, стілець штабельований у стоси по 14 штук, вага одного стільця 3,7 кг.
Розмір стільця: ширина 40 см, глибина 43 см, висота від підлоги до верху спинки 92 см.
Висота від підлоги до сидіння — 48 см
Застосування всередині приміщень і на вулиці.
При оформленні 1-3шт, доставка НП або Делівері за тарифами.
До вартості + 6% за упаковку.
(Товар пакується на складі самостійно, і їде на відправлення вже упакованим)
Доставка -У разі Повної оплати.
Доставка Делівері-НП
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Тип меблів | стілець |
| Колір оббивки | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Білий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Висота | 920 мм |
- Ціна: 1 550 ₴




