Крісло м'яке ;сидіння, матеріал ;екошкіра, колір білий, регулюється по висоті, ;фурнітура хромована, хромовані підлокітники з накладками білого кольору, розмір крісла: ширина крісла між підлокітниками 45 см, глибина 38 см, висота спинки 34 см, висота від підлоги до верхнього краю спинки від 72 см до 84 см, висота від підлоги до сидіння від 46 см до 57 см, ;підстава блін внизу діаметр 52 див. Тон, півтон у відтінку допускається. Накладки з шкірозамінника на підлокітники можуть змінюватися в залежності від поставки (див. реальне фото)
При оформленні 1-3шт, доставка НП або Делівері за тарифами. До вартості + 6% за упаковку.
( Товар пакується на складі самостійно, і відправляється вже в упаковці)
Від 4 шт ДОСТАВКА НП (за тарифами), ДОСТАВКА ДЕЛІВЕРІ( БЕЗКОШТОВНА).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина крісла | 45 мм |
| Глибина крісла | 38 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Підстава крісла | Полози |
| Наявність спинки | Так |
| Висота з урахуванням спинки | 84 мм |
| Висота посадочної частини крісла | 34 см |
| Комплектація підлокітниками | Так |
- Ціна: 2 700 ₴





