Модна та елегантна модель — поєднує в собі корисні властивості з розкішним дизайном. Глибоке, зручне сидіння оброблене приємним велюром. Щоб підвищити естетичну цінність, кнопки оббивки були прикріплені до внутрішньої частини спинки. Цей незвичайний предмет меблів стане чудовим акцентом, підкресливши естетику домашнього інтер'єру, офісу або салону краси.
- регулювання висоти на пневмоциліндрі
- поворотне сидіння (360 градусів)
- чорна основа
— сидіння обшите велюровим матеріалом, спінка стільця оброблена штучною шкірою
- Хокер абсолютно нові
- ширина сидіння — 64 см
- висота спинки — 43 см
- висота мін. сидіння — 60 см
- максимальна висота сидіння — 80 см
Важливо!!!!
Перед заказом:
— уточнюйте всі важливі для вас параметри щодо товару та замовлення!
- КОЛІР матеріалу може відрізнятися через особливості знімання та передавання кольору вашого ґаджета.
За невідповідність обраному вами КВІТУ ми відповідальності не несемо!
Будь ласка, крім зовнішнього вигляду товару, звертайте увагу на його характеристики.
Перед замовленням переконайтеся, що саме цей товар підходить Вам за всіма параметрами та вимірами.
Якщо якихось вимірювань немає, уточніть, перш ніж замовляти в нашого менеджера!
| Крісло виготовляється під замовлення 12-14 робочих днів. |
Меблева КОЛІРНА ГАММА ТКАНИНА для крісел
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hrove Form |
| Країна виробник | Польща |
| База крісла | квадратна |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| Особливості | Підставка для ніг |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина крісла | 640 мм |
| Глибина крісла | 400 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 600 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Підставка для ніг клієнта | метал |
| Оббивка | |
| Оббивка | штучна замша |
| Висота до сидіння | |
| Висота до сидіння | 60 см |
| Особливості конструкції | |
| Ширина | 64 мм |
| Висота | 60 мм |
| Особливості конструкції | спинка, підйомний механізм, поворотний механізм сидіння |
| Форма сидіння | кругла |
- Ціна: 9 550 ₴




