Нова модель цього року робоче місце адміністратора М310. Фасадна частина з декоративною вставкою з плити Дуб Сонома, надає ресепшену стильний дизайн. Робоча зона має тумбу на колесах, яка легко переміщається. У комплекті пластикові колеса з доплатою можна поміняти на металеві. Ціна вказана за внесений у стандартні розміри, за бажанням габарити та колір можна змінювати.
Матеріал виготовлення: ламінований ДСП білого кольору завтовшки 16-18 мм і обклеєний крайкою ПВХ.
Цвет: колір ДСП можна вибрати будь-який із нашого каталогу.
Габарити виробу:
- ширина — 1200 мм;
- висота — 1200 мм;
- глибина — 600 мм
Додаткова комплектація з доплатою:
-розетки (від одинарної до потрійної);
- замочок на ящик
- розетки
-система відкривання ящиків від натискання (тач)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина стійки | 1200 мм |
| Глибина стійки | 600 мм |
| Висота стійки | 1200 мм |
| Тип | Стійка стандартна |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення стійки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Зовнішня сторона стійки (фасадна частина) | ламінована ДСП |
| Верхня полиця стійки | ламінована ДСП |
- Ціна: 10 307,50 ₴



