Гарне ексклюзивне крісло, покрите велюровим матеріалом.
Прикраси у формі кристалів були прикріплені до внутрішньої частини спинки, щоб збільшити естетичну цінність.
Додатковими перевагами цього крісла є такі властивості, як повністю обертається сидіння, регулювання висоти на пневматичному циліндрі.
Основа крісла з підставкою для ніг, пофарбована в порошок чорного кольору.
- регулювання висоти на пневмоциліндрі
- поворотне сидіння (360 градусів)
— нові Хокер
- сидіння з велюровим матеріалом
- глибина 40 см
- ширина сидіння — 68,5 см
- висота спинки — 45 см
- висота мін. сидіння — 60 см
- максимальна висота сидіння — 80 см
- базовий розмір — 38 см х 38 см
Важливо!!!!
Перед заказом:
— уточнюйте всі важливі для вас параметри щодо товару та замовлення!
- КОЛІР матеріалу може відрізнятися через особливості знімання та передавання кольору вашого ґаджета.
За невідповідність обраному вами КВІТУ ми відповідальності не несемо!
Будь ласка, крім зовнішнього вигляду товару, звертайте увагу на його характеристики.
Перед замовленням переконайтеся, що саме цей товар підходить Вам за всіма параметрами та вимірами.
| Крісло виготовляється під замовлення 12-14 робочих днів. |
Меблева КОЛІРНА ГАММА ТКАНИНА для крісел
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hrove Form |
| Країна виробник | Польща |
| База крісла | квадратна |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| Особливості | Підставка для ніг |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина крісла | 685 мм |
| Глибина крісла | 400 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 600 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Підставка для ніг клієнта | метал |
| Особливості конструкції | |
| Ширина | 68 мм |
| Висота | 45 мм |
| Форма сидіння | Квадратна |
| Особливості конструкції | спинка, підйомний механізм, поворотний механізм сидіння, стрази |
| Тип опор | |
| Тип опор | поворотний подіум |
- Ціна: 9 550 ₴







