Чудове елегантне крісло, вкрите вівюровим матеріалом.
У формі кристалів були прикріплені до внутрішньої частини спини, щоб збільшити естетичну цінність.
Додаткові переваги цього крісла мають такі властивості, як сидіння, регулювання висоти на пневматичному циліндрі.
Основа крісла з підставкою для ніг, пофарбованою в порошок чорного кольору.
- Регулювання висоти на пневмонциліндрі
- поворотне сидіння (360 градусів)
- нові Хоккер
- сидіння з вівюровим матеріалом
- глибина 40 см
- ширина сидіння - 68,5 см
- Висота спинки - 45 см
- Висота мін. сидіння - 60 см
- максимальна висота сидіння - 80 см
- Базовий розмір - 38 см 38 см
Важно!
Перед заказом:
- Уточуйте всі важливі для вас параметри за товаром і замовлення!
- ЦВЕТ матеріалу може відрізнятися через особливості зйомки і передачі кольору вашого гаджета.
За невідповідність обраного вами ЦВЕТА ми не несемо відповідальності!
Будь ласка, окрім зовнішнього вигляду товару, звертайте увагу на його особливості.
Перед замовленням переконайтеся, що саме цей товар підходить вам за всіма параметрами і вимірами.
Кресло виготовляють під замовлення 10-12 робочих днів.
Меблі ЦВЕТОВА ГАММА ТКАНЕЙ для кресел
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hrove Form |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| База крісла | кругла дискова |
| Колір | Сірий |
| Особливості | Підставка для ніг |
| Матеріал виготовлення | |
| Підставка для ніг клієнта | метал |
| База-основа | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 600 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 800 мм |
| Ширина крісла | 685 мм |
| Глибина крісла | 400 мм |
| Особливості конструкції | |
| Ширина | 68 мм |
| Висота | 45 мм |
| Форма сидіння | Квадратна |
| Особливості конструкції | спинка, підйомний механізм, поворотний механізм сидіння, гудзики |
| Тип опор | |
| Тип опор | поворотний подіум |
- Ціна: 8 700 ₴




