Высокий барный стол, основание inox нержавейка, размер 60 * 60 см, высота 110 см
Высокий барный стол, основание нержавейка inox, столешница белого цвета, круглая, диаметр 60 см, высота 110 см
База для стола квадратная из HPL материала, размер 60 * 60 см, толщина 25 мм, кромка pvc, цвет белый.
Опора для столу Рейн висока, нержавіюча сталь, блискуча, висота 110 см, основа кругла, діаметр 45 см, товщина труби 7,6 см, вага 28 кг, кріплення вгорі 25 * 25 див.
*** Стільниця універсальна і не має отворів під дану опору, для установки необхідно намітити місця для кріплення і прикрутити опору фурнітурою, яка йде в комплекті!
Застосування всередині приміщень.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Довжина столу | 600 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Висота столу | 1100 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стільниця | меблевий щит |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Основа (каркас) столу | метал |
- Ціна: 4 002,50 ₴


