Стол квадратний дерев'яний розмір 80 * 80 см
Обіжний стіл, квадратний, столиця з HPL матеріалу, розмір 80 см, товщина 25 мм, крона pvc, колір натуральне дерево, опора для столу, нержавія сталева inox, висота 72 см, внизу кругла, діаметр 50 см, вага основи 13 кг, кріплення вгорі 25 см, діаметр труби 7,6 см, розмір стола 80 см, висота столу сходом 74 см.
** Столениця універсальна і не має отворів під цю опору, для встановлення потрібно вкласти місця для зміцнення і прикрутити опору фурнітурою, яка йде в комплекті!
Застосування всередині приміщень.
Доставка НП за тарифами.
( Товар пакується на складі самостійно, і відправляється вже в упаковці)
Доставка Делівері та Нова Пошта
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Довжина столу | 800 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 720 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | False |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Основа (каркас) столу | метал |
- Ціна: 4 655,70 ₴



