Стіл обідній дизайнерський
Стіл обідній, дизайнерський, кругла столичка з матеріалу ламінованого МДФ, діаметр 80 см, товщина стола столиці 15 мм, опора з металу, діаметр внизу 50 см, пофарбована в білий колір, висота столу 73 см.
Тон і напівтон дозволяють.
Доставка Нова Пошта і Делівері за тарифами.
( Товар пакується на складі самостійно, і відправляється вже в упаковці)
Доставка Прі Повної Оплати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Круглий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 800 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 730 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ фарбований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 180 ₴








