Тумба зробить Вашу спальню більш елегантною і затишною. Дизайн тумби виконаний в класичному стилі, вона дуже практична і досить ергономічна і володіє чіткими, прямими лініями. Невисокі ніжки надають цьому виробу індивідуальність.
Тумба на додаток до своїм відмінним експлуатаційним особливостям ще і володіє незвичайним дизайном. Це досягається за рахунок натуральної текстури деревини, з якого зроблена тумба.
Тумба оснащена 2 скринями середньої глибини, пред'являються за рахунок механізму на основі телескопічних направляючих. У них можна розмістити безліч різних аксесуарів, постільна білизна, книги, журнали. Для висунення скриньки вам не потрібно буде докладати значних зусиль, адже для цього передбачені елегантні, а головне зручні ручки.
Тумба це надійний і зручний елемент меблів, завдяки якому у вашій спальні завжди буде панувати порядок, і все буде лежати на своїх місцях.
Колір: горіх венге
Матеріал масив вільхи
У 400 мм,
Г: 400 мм
Ш: 500 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний, Венге |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 50 см |
| Глибина тумби | 40 см |
| Висота тумби | 40 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | натуральне дерево |
| Фасади тумби | натуральне дерево |
| Декоративні елементи | натуральне дерево |
- Ціна: 3 486 ₴





