Комод зробить Вашу спальню більш елегантною і затишною. Дизайн зроблено в класичному стилі, дуже практично і досить ергономічно і володіє чіткими, прямими лініями. Невисокі ніжки надають цьому виробу індивідуальність.
Комод на додаток до своїм відмінним експлуатаційним особливостям ще і володіє незвичайним дизайном. Це досягається за рахунок натуральної текстури деревини, з якого зроблений комод.
Комод оснащений 4 ящиками середньої глибини, пред'являються за рахунок механізму на основі телескопічних направляючих. У них можна розмістити безліч різних аксесуарів, постільна білизна, одяг і інші речі. Для висунення скриньки вам не потрібно буде докладати значних зусиль, адже для цього передбачені елегантні, а головне зручні ручки.
Комод це надійний і зручний елемент меблів, завдяки якому у вашій спальні завжди буде панувати порядок, і все буде лежати на своїх місцях.
Колір: горіх темний/венге
Матеріал масив вільхи
У 900мм
Р: 400 мм
Ш: 820 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний, Венге |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | натуральне дерево |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Фасади | натуральне дерево |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 82 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 90 см |
- Ціна: 7 448 ₴





