Квадратний стіл 70*70 см
Квадратний стіл, столиця з тканини версалейт, колір чорний мармур, 70*70 см, дерев'яні ніжки, натуральне дерево, бук, колір натуральний, дерев'яні частини ніжок з'єднуються металевими дротами чорного кольору, розмір столу: 70*70 см, висота столу 72 см.
Тон і напівтон дозволяють.
*** Ножки в розбиранному вигляді, у окремій коробці. Рекомендовано для збирання інструкцій.
Доставка Нова Пошта і Делівері за тарифами.
( Товар пакується на складі самостійно, і відправляється вже в упаковці)
Доставка Прі Повної Оплати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Квадратний |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | кухонний стіл |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 700 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Висота столу | 720 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | метал |
- Ціна: 3 838 ₴




