Квадратний стіл, столиця з матеріалу версалірат, 60*60 см, колір білого мармуру, дерев'яні ніжки, натуральне дерево, бук, колір натуральний, дерев'яні частини ніжок з'єднуються за допомогою металевих палиць чорного кольору, розмір столу: 60*60 см, висота столу 72 см.
Тон і напівтон дозволяють.
*** Ножки в розбиранному вигляді, у окремій коробці. Рекомендовано для збирання інструкцій.
Доставка Нова Пошта і Делівері за тарифами.
( Товар пакується на складі самостійно, і відправляється вже в упаковці.
Доставка Прі Повної Оплати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Круглий |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір | Білий мармур |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 600 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Висота столу | 720 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | метал |
- Ціна: 3 581,50 ₴






